Sigorta brokeri devi Marsh, İngiltere’de sahip olduğu sigorta brokeri Jelf’in 2020 yılının ilk çeyreğinden itibaren Marsh Commercial olarak adlandırılacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada, söz konusu yeni markanın brokerin İngiltere’deki ticari organizasyonlara daha geniş bir yelpazede hizmet ve çözümler sunmasına yardımcı olacağı belirtildi. Marsh Commercial, İngiltere’de üç bölgedeki yeni bir organizasyonel yapı aracılığıyla çalışacak. Yeniden markalandırmanın brokerin geçtiğimiz iki yıl içinde Clark Thomson ve Bluefin’in satın alımını tamamladıktan sonra ikisini de Jelf şemsiyesi altına alması ve hem de Nisan 2019’da JLT satın alımının tamamlanmasının ardından yapılıyor. Marsh Commercial ülke genelinde geniş bir ofis ağına sahip olacak. Marsh Commercial ayrıca İngiltere genelinde Kurumsal Mükemmeliyet Merkezleri kuracak ve daha küçük kuruluşlara risk ve sigorta danışmanlığına erişim konusunda yardımcı olacak. Merkezler, daha önce Kuzey bölgesi ve Müşteri Danışma Hizmetleri’nin genel müdürü olan Amanda Walton’un öncülüğünde yönetilecek.

Bölgesel liderlikler Güney İngiltere ve Galler bölgesi CEO’su Mike Owen, Kuzey İngiltere bölgesinin CEO’su Jonathan Webb, İskoçya ve Kuzey İrlanda bölgesinin CEO’su Ben Bailey şeklinde yapılandırıldı. Mercer Marsh Benefits lideri Rachel Riley ise çalışan sağlığı ve sosyal haklar birimlerini yönetecek. Bu yılın başında Marsh tarafından atanan Jelf’in CEO’su Anthony Gruppo ise, bu süre zarfında ülke çapında gezerek meslektaşlarından müşterilerine nasıl daha iyi hizmet verebilecekleri konusunda geri bildirim alacak.