Sigorta brokeri ve risk danışmanı Marsh, Marsh JLT Speciality’nin Londra ve New York’taki havacılık birimlerine dört önemli ismin atadığını duyurdu.

Marsh JLT Speciality, Londra’da şirket genel müdürü olarak Tony Ambrose ve Martyn Holland’ı atadı. Ambrose ve Holland, İngiltere havacılık uygulamasının başkanı ve CEO’su Andy Smith’e rapor verecek.

Gelecek ay şirkete katılması planlanan Ambrose, daha önce Swiss Re’de havacılık şefi olarak görev yapmıştı. Holland ise daha önce Aon’un uluslararası ticaretinde havacılık müdürü olarak görev yapmıştı. Holland’ın Marsh’a önümüzdeki yılın başlarında katılması bekleniyor.

Marsh New York’ta ise, Julie Meyer’i başkan yardımcısı ve Stephen Murray’i kıdemli başkan yardımcısı olarak atadı. Marsh JLT Speciality’nin ABD genel havacılık lideri Joe Braunstein’a rapor verecekler. Meyer, 01 Ekim Marsh’a katılırken, Murray’in ise bu ay sonra başlaması bekleniyor.

Meyer, Marsh’a katılmadan önce Swiss Re’de genel havacılık konusunda sigortacı olarak görev yaptı. Meyer, yeni rolünde genel havacılığın tüm yönlerine odaklanacak. Bu arada Murray da daha önce Global Aerospace’de yönetici olarak görev yapmıştı. Yeni rolünde ABD merkezli genel havacılık ve havacılık sektörüne odaklanacak.